ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שיטות נבחרות להסרת שיער

  שיער. השיער יכול להיות חלק שופע ויפה מהגוף או לחילופין חלק שאינו אסתטי כלל וכדאי להסירו. ישנן לא מעטה שיטות הסרת שיער שבהן ניתן להיפטר ממנו כליל. בידיה המיומנות של זיוה וקנין מביוטי זיו גם גברים וגם נשים יכולים להיות בטוחים ורגועים שהשיער יוסר בטיפול המקצועי והמסור ביותר.

  מספר שיטות הסרת שיער שכולם מכירים

  כל אישה מכירה מספר שיטות הסרת שיער שאותן ניתן ליישם לצורך הסרת כל שעה שוררת. השעווה – כולנו מכירות את השעווה שאפשר לקנות בסופר ולחמם במיקרו ובאמצעות דפים ייחודים לתלוש מהשורש. לעומת זאת במכוני יופי מקצועיים נמצא שעווה בגוון ירקרק- כחלחל שמחוממת לרוב והיא בעלת מרקם שונה שניתן למרוח ולתלוש ללא כל צורך בנייר להסרת שעווה. חוץ משעווה יש מי שאוהבות חמם סוכר על הזג הביתי, לקרר אותו מעט ולמרוח. גם כאן יהיה שימוש בדפי הסרת שיער והסוכר מאוד מזכיר את השעווה. קרן אור – השיטה שקדמה ללייזר המופלא והסירה שערות או לפחות את חלקן… לייזר – כאמור קרן שהורגת את שורש השערה ומחסלת אותה לחלוטין גם כאן לא תמיד אחוזי ההצלחה הם 100% אבל הטיפול מאוד מוצלח עבור נשים וגברים כאחד. MP4 עוד שיטה חביבה ומוצלחת המבטיחה לכם מעט כאב והרבה תחושת קרירות נעימה בשל ידית הקרח המפורסמת שלה. אחרון חביב הוא טיפול האפילציה שמצריך כוח סבל מברזל ואינו מיועד לכל אחד. בטיפול זה מחדירים מחט דקיקה לשורש השערה ו… מחשמלים אותה. הטיפול מצריך אלחוש של המקום המטופל ולעיתים גם בחומרים חזקים במיוחד.

  חלק ונעים

  אין כל ספק שכדי להגיע אל התוצאה הנכספת – הלוא היא עור חלק ונעים נטול שיערות אנו נסכים לנסות לא מעט שיטות הסרת שיער אם לא את כולן רק כדי לדעת שאכן עשינו הכול כדי להיפטר מהן. אין ספק שהקדמה של היום מאפשר טיפולי לייזר זריזים עם תוצאות מעולות מול טיםולי שעווה מייסרים שחוזרים על עצמם כל שלושה שבועות לערך ויש מקרים גם שפחות.

  לא מסירים שיער בכל מקום

  טרם אתם מחליטים להסיר את שערות גופכם, בדקו היטב היכן אתם בוחרים לבצע את הטיפול. במכון ביוטי זיו המקצועי ובידיה הנאמנות של זיוה תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהטיפול יהיה מקצועי ויביא אתכם אל התוצאות הרצויות.