ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שיזוף בהתזה באר שבע

  שיזוף בהתזה באר שבע מיועד לכל המעוניינים בעור שזוף בשיטה בטוחה. מדובר על התזת חומר על בסיס טבעי אין בו חומרים משמרים ופראבנים לגוון שזוף ואחיד. ניתן למצוא גוונים ייחודיים לפי הטעם. הם מחזיקים מעמד לתקופה שבעה עד עשרה ימים, לשיזוף הנעשה על ידי השמש או במכונים. "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית מספק שירותים בנושא וניתן לקבל ממנו מידע מקיף.

  שיזוף בהתזה באר שבע המלצות

  שיזוף בהתזה באר שבע נעשית באמצעות אקדח ידני לקבלת תוצאה מיטבית. באמצעות אקדחים המופעלים על ידי מומחים המרססים את העור. מדובר על תרכובות ידידותיות לגוף ולסביבה אשר יש בהן חומרים שאינם מזיקים. לאחר שהם נספגים בשכבה החיצונית של העור הם יוצרים את הצבע הרצוי המחזיק מעמד זמן רב, יחסית. הוא אינו מושפע ממים עם כלור, ולכן, ניתן להשתכשך בבריכה ככל שרוצים. כדי לשמור על הגוון ניתן לבצע ריענון בהתזה מעת לעת ועל פי הצורך. קצב הריענון תלוי רבות בסוג העור, במרקם שלו ובצבע הבסיסי שלו. החומר המותז אינו מורגש והינו בעל ריח נעים. היתרון העיקרי הינו בבטיחות המתלווה שלו שכן, בפרוצדורות שיזוף אחרות קיימת סכנה לפגיעה בעור עצמו כתוצאה מחשיפת יתר, מביצוע לא נכון ובגלל עניינים אחרים.

  התזה שיזוף

  ראשית השירות הוא בקבלת ייעוץ לגבי ההתזה המתאימה ביותר. בעת הפגישה גם ייבחר החומר המתאים ביותר ללקוח. המומחים של המכון ימליצו לבצע פילינג מוקדם כדי לקלף שכבת עור חיצונית ולהכין אותו טוב יותר לתהליך. כן, הם ימליצו לבצע את ההתזה בעירום כדי לקבלת שיזוף אחיד בכל הגוף. לא מומלץ למרוח קרמים לפני ההליך כדי להשאיר את נקבוביות העור חשופות.

  מכון שיזוף בהתזה

  "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית הינו בעל תשתית מקצועית מעולה ומומלץ לקבל ממנו שירות עם יחס אישי. השירות כולל ייעוץ, מחירים נוחים, הדרכה וליווי. מנהלת המכון הינה בעלת ידע רב שנרכש עקב לימודים והשתלמויות במוסדות מוכרים. ברשותה ניסיון עשיר עקב מתן שירותים מוצלחים ללקוחות ממגזרי אוכלוסייה שונים. היא תשמח להעמיד את התשתית המעולה שלה לכל לקוח.