ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מכון שיזוף באר שבע

  מכון שיזוף באר שבע מציע ללקוחותיו שירותי שיזוף לכל הגוף לאורך כל השנה. השירות ניתן ברמת בטיחות גבוהה והתוצאות הן מהירות. אורך הטיפול ואופיו נקבעים על פי פרמטרים שונים וביניהם, מצב העור, צרכי ורצונות הלקוחות וכדומה. התוצאה היא עור שזוף ונאה המוסיף רבות לביטחון העצמי של בעליו. "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית מספק גם שירותים אלו וניתן לקבל אצלו מידע רב.

  מכון שיזוף באר שבע המלצות

  מכון שיזוף באר שבע הינו בעל תשתית מתאימה לשירות זה. ניתן למצוא בו מיטות שיזוף העשויות זכוכית ואשר השוכב עליהן מקבל קרינה היקפית. כך, ייווצר שיזוף אחיד בכל חלקי הגוף. מדובר על קרניים אולטרה סגוליות המופקות ממנורות מיוחדות. הן בעלות אפקט דומה לקרני השמש ומסוגלות לתת תוצאה מעולה בזמן קצר מהן. כך, יכולים המטופלים לחסוך חשיפה ארוכה לקרני השמש המזיקות. היתרון האחר הוא שניתן לבצע את הטיפול גם בחורף בימים נטולי שמש. במכון קיימים אמצעי הגנה רבים לאבטחת בריאות העור ובריאות איברים אחרים רגישים. כך, כיסוי לעיניים מיוחד אותו מניחים בעת השיזוף. בנוסף, הקרניים מותאמות מבחינת רכות עוצמתן למשימותיהן במינימום פגיעה בעור. קיימות גם הוראות לגבי משך הזמן המותר לכל אחד והדבר תלוי בסוג העור במצבו, במצב החולה ועוד. שיטת שיזוף אחרת היא באמצעות התזה וגם כאן היא נעשית במקצועיות רבה.

  מכון שיזוף באר שבע חוות דעת

  הלקוח מגיע למכון לאחר תיאום ומקבל את הוראות השימוש. הטיפול מוגבל בזמן וקיימת התרעה על כך, וכן ניתן לכוונן את המכשירים שיפסיקו הקרנה אוטומטית בתום המועד שנקבע. מומלץ למרוח קרם הגנה מתאים לזירוז השיזוף ולמניעת פגיעה בעור. מומלץ לאחריו למרוח קרם לחות לריענון מחודש של העור, וכן הלאה.

  מכון שיזוף לגברים

  "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית ממוקם בבאר שבע ונחשב לבעל מוניטין. מומלץ לקבל ממנו שירותים מגוונים כולל שיזוף. מנהלת המכון הינה בעלת ידע רב וניסיון עשיר והיא הקימה תשתית מעולה ומקצועית המספקת טיפולים עם יחס אישי. היא תשמח להעמיד כל אלו לטובת לקוחותיה הוותיקים והחדשים.

  מיטת שיזוף באר שבע

  מיטת שיזוף באר שבע

  מיטת שיזוף באר שבע מאפשרת לכל הרוצה שיזוף בתנאים אופטימאליים. היתרונות הם בחשיפה מדודה לקרניים האולטרה סגוליות, במכשור בטיחותי ובקבלת תוצאה מרשימה. יתרון אדיר אחר הוא שניתן לעשות את הפרוצדורה גם בחורף מבלי להמתין לקיץ החם. התהליך מסודר ונעשה בפיקוח צמוד. "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית מספק שירותים גם בתחום הנ"ל וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  מיטת שיזוף באר שבע מחיר

  מיטת שיזוף באר שבע מתוכננת היטב. היא עשויה מזכוכית כדי  שהקרניים המגיעות ממנורות מיוחדות יצליחו להגיע לכל הגוף. כך, יקבל המשתזף גוון שחום אחיד אותו יוכל להציג לראווה ברחוב ובגאווה רבה. שיזוף מקנה מראה נאה, צעיר ובריא, ולכן, רבים רוצים בו. ניתן לשלוט על זמן החשיפה לקרניים וגם לכוונן את המכשירים להפסקה אוטומטית על פי כמות הזמן המוצעת מראש. כך תימנע חשיפת יתר עקב הירדמות, חוסר ערנות, חוסר תשומת לב ועוד. הזמן המוגבל מבטיח בטיחות מקסימאלית ותמיד ניתן לחזור על הפרוצדורה לטובת ריענון עתידי. הקרניים המופקות הן בעוצמה נמוכה מותאמת המסוגלת לספק תוצאות נהדרות ללא סיכון מיותר. המכון מספק כיסויי עיניים להגנה, וכן, ממליץ על שימוש מוקדם בקרמים שנועדו להגנה ולהגברת אפקט השיזוף.

  מכונת שיזוף לגברים

  הלקוח מגיע למכון לייעוץ ראשוני אשר במהלכו גם נקבעות צורת ואופי השיזוף. לאחר סיום התהליך הוא הולך לדרכו מצויד בהדרכה והסברים להתנהלות לאחריו. הוא יקבל המלצה לעשות שימוש בקרם לחות להגברת רעננות וחיוניות העור לאחר הפרוצדורה. השיזוף המהיר המופחת סיכונים והגוון הנאה מוסיפים רבות לבטיחות הלקוח וכמובן, לביטחון העצמי שלו.

  מכונת שיזוף לנשים

  "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית הינו בעל מוניטין רב בעיר באר שבע ובסביבותיה. השירותים הניתנים אצלו מגוונים ונעשים על ידי צוות מסור ומיומן. המקצועיות והיחס האישי ילוו כל לקוח מרגע הגיעו ועד לסיום הפעילות בו. מנהלת המכון הינה בעלת ידע רב וניסיון עשיר שנרכשו מלימודים, השתלמויות ומתן שירותים רבים לאורך שנים. הם ישמחו להעמיד את התשתית המעולה הזאת לכל לקוח נזקק – חדש או חוזר כאחד.