ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מכון להסרת שיער בלייזר

  מדינת ישראל היא מדינה חמה אשר בורכה בימים שטופי שמש. משום שהאקלים כאן הוא חם, הדבר גורם ללבישת בגדים קצרים אשר עוזרים לנו לשרוד את החום הכבד. כדי לצעוד בבטחה באור השמש אשר לא מבייש רזולוציה של אף זכוכית מגדלת ותאורת נאון קוסמטית מומלץ להסיר שיער שמפריע לכם במקומות שונים בגוף. זאת כמובן תוכלו לבצע עם הגיעכם אל מכון להסרת שיער בלייזר שבו תקבל את פניכם זיוה וקנין מביוטי זיו ותשמח לסייע לכם.

  מכון להסרת שיער בלייזר ללא כאב

  בדרך כלל המילים "הסרת שיער" ו"כאב" חופפות אחת לשנייה, שכן האמצעים המוכרים לאדם כוללים תלישת שורשי השערה בשעווה, חשמול זקיק השערה באפילציה וגם הסרת שיער בלייזר אינה חפה ממחשבה על הכאב כאשר הקוסמטיקאית מצמידה את הקרן לעורכם ושולחת פולס שיכול להקפיץ אתכם גבוה מאוד באזורים מסוימים. אם אינכם רוצים לסבול כלל מכאב או לפחות שיהיה ברמת כאב נמוכה במיוחד גשו עוד היום אל מכון להסרת שיער בלייזר שמבצע טיפולים בטכנולוגיית MP4.

  מהי הסרת שיער בטכנולוגיית MP4?

  הטכנולוגיה החדישה הזו מבטיחה לכם טיפול בלייזר כפי שלא הכרתם מעולם. היא למעשה מתאימה אוטומטית את הפולס (קרן האור/לייזר) שנשלחת אליכם לנתונים האישיים שלכם. למה הכוונה? הקרן יודעת להתאים את הפולס לסוג העור שלכם, לגוון שלו ולצבע השיער שלכם. לא פחות מגאוני! מכון להסרת שיער בלייזר בשיטת Rapid DPC  יבטיח לכם תוצאות כבר מהטיפול הראשון, ידית קרח אשר תצנן אתכם לאורך הטיפול ותמנע כאב ותופעות לוואי שונות, אפשרות לטיפול בכל גוון של עור, ואפשרות לטיפול בכל עונה שתחפצו להסיר בה שיער.

  אם עד היום חששתם מן הכאב של קרן הלייזר או שמעתם סיפורים לא סימפטיים זה הזמן לעבור חוויה מתקנת ולגלות שאפשר להסיר שיער ללא כל חשש.

  לא לגשת לכל מכון

  לא כל מכון קוסמטי יכול להבטיח לכם את התוצאות שאליהן אתם שואפים. לכן חשוב לבדוק היטב אם המכון הוא ותיק, אם צוות העובדים בעל ניסיון רב, והאם יש קוסמטיקאית רפואית שתוכל לתת מענה לטיפול מקצועי יותר בכל הנוגע לעור. בביוטי זיו בראשותה של זיוה וקנין תמצאו את השירות הטוב ביותר לצד טיפולים מקצועיים שנובעים מידע רב ושנות ניסיון רבות בתחום.