ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טיפול פנים קלאסי

  כיף כבר אמרנו? טיפול פנים קלאסי הוא זמן פינוק אמיתי שבו אתם יושבים בנחת על כיסא הטיפולים ונהנים ממגע ידיה של קוסמטיקאית מקצועית אשר מעניקה לכם את הטיפול הטוב ביותר לעור הפנים שלכם. אם גם אתם מחפשים ליהנות כך, ביוטי זיו בראשותה של זיוה וקנין – קוסמטיקאית רפואית למעלה מ-18 שנים תספק עבורכם את הטיפול הטוב ביותר!

  מהו טיפול פנים קלאסי?

  טיפול פנים קלאסי הוא טיפול אשר מסייע לעור הפנים להיראות, נקי, חיוני, רענן וזוהר לאורך זמן. הטיפול מתאים גם לנשים וגם לגברים בכל גיל. חשיבות רבה שיש לטיפול זה הוא ההיגיינה שהוא מעניק לעור אם אכן מקפידים לבצעו כל כמה חודשים. מטרתו היא ניקיון העור, הסרת תאים מתים באמצעות מגוון מוצרי פילינג  והענקת פנים קורנות וזוהרות לאלו המבצעים אותו. כיום כאשר גם גברים ערים לנראותם, גם הם משקיעים בטיפוח העור, הגבות והסרת השיער מפניהם ומגופן באופן שיחמיא להם יותר.

  אילו עוד טיפולים מתקשרים לטיפולי פנים?

  טיפול פנים קלאסי הוא רק אחד ממגוון הטיפולים שניתן לקבל כאשר מגיעים לטיפול בפנים. טיפולים נוספים הם סידור גבות אשר ניתן לעשותו באמצעות שעווה, חוט או פינטה או גם על ידי שילוב שלהם יחד, או לחילופין למי שמעוניין בעיצוב גבות ניתן לקעקע אותן כחלק מאיפור קבוע המבצע גם לחלק זה של הגוף. ואם עסקינן באיפור קבוע ניתן לבצע אותו גם כדי לתחום את העניין ולשוות להן מראה מצועף שנראה מאופר כל העת. ניתן לצייר קו תוחם שחור תחת העין או מעליה, דבר שחוסך התעסקות רבה ומאפשר לכן לצאת "מאופרות" בכל רגע נתון. למי מכן שמעוניינת בהדרגת ותחימת השפתיים גם זאת ניתן לבצע באיפור קבוע, כך נשים בעלות שפתיים דקות או שפה עליונה שאינה תחומה כראוי יכולות לתחום אותן לקבלת תוצאות מרהיבות. כמובן שניתן לעשות זאת גם אם סתם רוצים מראה מאופר לשפתיים כל הזמן.

  ידע הוא חובה

  טיפולים כאלו מצריכים ידע ומקצוענות בעת עשייתם על פני המטופלים. לכן אנו ממליצים להגיע אל ביוטי זיו של הקוסמטיקאית המעולה זיוה וקנין אשר עוסקת בתחום זה בשלושים השנים האחרונות.