ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טיפולי פנים באר שבע

  טיפולי פנים באר שבע נדרשים עבור נשים אשר רוצות לשפר את מראה פניהן. קיימים מספר סוגי טיפולים סביב איברים שונים ומקובל לעשות אותם לפי הצורך. הטיפולים הינם עיצוב גבות, איפור זמני או קבוע, הסרת שיער וטיפולים שונים לעור. הם נעשים על ידי קוסמטיקאיות מיומנות ובעלות הסמכה. "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  טיפולי פנים באר שבע – מקצועיים מאוד

  טיפולי פנים באר שבע נעשים במסגרת מפגשים שונים הנקבעים בנפרד לכל סוג טיפול. במידת האפשר, ניתן לקבל מספר טיפולים באותו יום. להלן סוגי הטיפולים העיקריים.

  עיצוב גבות –  הפרוצדורה נעשית בהתאמה למבנה הפנים, העיניים והגבות. הכול במטרה להקנות מראה מטופח ונשי. ניתן לעצב אותן במספר דרכים. כך באמצעות פינצטה, חוט ושעווה או אפילו שילוב ביניהן.

  איפור קבוע – נחשב להליך חודרני שבמהלכו מחדירים פיגמנטים לעור. הוא מתבקש סביב העיניים והשפתיים. הפרוצדורה נעשית באמצעות מחט מיוחדת ויש צורך במיומנות רבה. קוסמטיקאית שעברה הכשרה בתחום תעשה את העבודה היטב ותוך הקפדה על סטריליות רבה עם שימוש במחט חדשה. אחד היתרונות שלו נעוץ בעובדה שהוא יכול לתקן אסימטריות מובנית בפנים. לפני התחלת הטיפול מבצעים אבחון של העור כדי לבחור את החומרים הנכונים. כן עושים ניסוי ראשוני עם איפור זמני, מתאמים ציפיות, מייעצים מבחינה פרא רפואית לבדיקת רגישויות ואלרגיות ועוד.

  הסרת שיער פנים –  באמצעות לייזר, אפילציה או שעווה. לכל שיטה יש את היתרונות שלה. שתי הראשונות פועלות להריסת זקיקי השיער והן מיועדות להסרה לטווח ארוך ויסודית. שעווה תולשת את השיער הקיים והוא יצמח מחדש בהמשך. התעריפים משתנים מטיפול לטיפול.

  טיפולי פנים באר שבע המלצות

  "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית הינו ידוע ומומלץ לקבל ממנו שירותים אלו וכן, איפור זמני, טיפולים לעור הפנים ועוד. הוא ממוקם בבאר שבע ובעל מוניטין רב. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיע מלימודים, השתלמויות והתמחויות במקצועות השונים. השירות כולל ייעוץ, מחירים נוחים, יחס אישי, התאמה לצרכי כל לקוח ועוד. המכון ישמח לספק שירותיו הנאמנים לכל לקוח חדש.

  טיפולי פנים בבאר שבע

  טיפולי פנים בבאר שבע

  טיפולי פנים בבאר שבע מיועדים לנשים אשר רוצות לשפר את מראה הפנים. הם נעשים לאזורים שונים בפנים ובנוסף, לעור עצמו. בכל תחום נדרשת התמחות שונה של הקוסמטיקאית. כל טיפול מחייב קביעת פגישה אם כי ניתן לקיים מספר סוגי טיפולים ביום. "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית פעיל בתחום וניתן לקבל ממנו מידע מגוון.

  טיפולי פנים בבאר שבע – לכל הלקוחות

  טיפולי פנים בבאר שבע מותאמים לצרכי הלקוחות, בקשותיהן וטעמן האישי. ניתן לקבל ייעוץ לגבי כל אחד, ייערך אבחון ותיעשה בדיקה לתכנון התהליך המתאים ביותר. במקרים רבים נדרשת הסמכה מיוחדת. להלן פירוט לגבי סוגי טיפולים.

  עיצוב גבות –  לכל אישה מבנה פנים אחר כולל אזור העיניים. העיצוב נעשה הפרוצדורה נעשה בהתאמה מרבית מתוך מטרה להקנות מראה מטופח ונשי. הקוסמטיקאית משתמשת בפינצטות, בחוט, בשעווה או בשילוב של מספר שיטות אלו. כל לקוחה בוחרת את השיטה המתאימה לה ביותר.

  איפור קבוע –איפור קבוע מבוקש על ידי נשים אשר אינן רוצות להתאפר מדי יום. הוא נעשה באמצעות מחט אשר מחדירה את הפיגמנטים הנבחרים לעור. בגלל הטיפול החודרני הזה היא חייבת להיות מיומנת ובעלת הכשרה מתאימה. הוא נועד לאזור השפתיים והעיניים ובעיקר כדי לייצר קווים תוחמים. בעזרת איפור קבוע ניתן לתקן או לעמעם אסימטריות בפנים.  לקראתו עורכים הכנות רבות ובין היתר אבחון לעור, לצורך בחירת החומרים המתאימים לשימוש, בנוסף, איפור זמני לבדיקה, תיאום ציפיות, ייעוץ מבחינה פרה רפואית לבדיקת רגישויות, אלרגיות וכדומה.

  הסרת שיער פנים –  ניתן לבצע באמצעות לייזר, אפילציה או שעווה. לייזר ואפילציה פועלות לפגיעה בזקיקי השיער  והריסתם מתוך מטרה למנוע צמיחת שיער מהבסיס. שעווה מטפלת על פני העור ותולשת שערות אשר תצמחנה בהמשך. לכל שיטה יתרון משלה ותמחור אחר.

  שירות מקצועי

  "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית הינו בעל מוניטין ומומלץ לקבל ממנו את השירותים הנ"ל, שירותי איפור זמניים, טיפוח לעור ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר. השירות כולל ייעוץ, מחירים נוחים, יחס אישי, התאמה לצרכי כל לקוח ועוד.