ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טיפולי פילינג

  מטרתם של טיפולי פילינג היא הסרת תאי עור מתים מגופינו. גרגירי הפילינג אשר משתפשפים כנגד העור, מסייעים בהסרתם ביעילות רבה. בעוד שטיפולים של פילינג לגוף אינם מצריכים ידע  מקדים רב, טיפולים אלו המיועדים עור הפנים צריכים ידע והבנה רבה בתחום, בדיוק כמו זו שיש לקוסמטיקאית הרפואית זיוה וקנין מביוטי זיו.

  מה ההבדל בין טיפולי פילינג לפנים ולגוף?

  טיפולי פילינג המיועדים לגוף הם זהים לאלו של הפנים אך משום שעור הגוף אינו עדין כמו עור הפנים יש הבדל. נרחיב על כך מעט. למי שחובב שיזוף בהתזה, או מריחה של קרם שיזוף יודע שהדבר הראשון שעליו לעשות הוא פילינג לגוף כדי להסיר ממנו את כל תאי העור המתים וכדי שהחומר השיזוף ייתפס על העור באופן המיטבי ביותר. לעומת זאת פילינג בעור הפנים מצריך הבנה של סוג העור והתאמת הפילינג הנכון. יש גרגירי פילינג גדולים וגסים יותר המתאימים לעור פנים מחוספס כמו של גבר בעוד עבור העור הנשי ייתכן ויש צורך דווקא בגרגרים קטנים יותר שמתמוססים במהירות גבוהה יותר, זאת כדי לא ליצור אדמומיות בעור, או נימים בולטים כמו במקרים שבהם עושים פילינג שאינו מתאים לסוג העור, זמן ממושך.

  למה כדאי לעשות טיפולים כאלו?

  טיפולי פילינג מומלצים משום שהם למעשה עוזרים לעור לייצר תאים חדשים שייצמחו במקומם של אלו המתים אשר "יושבים" על שכבת העור ומונעים מהעור לקבל את חומרי ההזמנה שלו, מונעים ממנו ניקוי ייסודי בנקבוביות ועוד. לכן יש צורך בהסרתם לצד החשיבות של סוג הפילינג. כיום יש מגוון מוצרים המכילים פילינג שניתן לעשות באופן ביתי, אך אם אתם רוצים להתפנק בטיפול פנים יסודי שמבטיח את ניקוי העור והחזרת המראה הזוהר שלו, זו אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת ולהגיע לתוצאות הנחשקות.

  עור קורן וזוהר

  לא כל מכון קוסמטיקה יכול להבטיח לכם תוצאות עמידות לאורך זמן, כמו שלא כל קוסמטיקאית ניחנה בידע הרפואי הנדרש כדי לעסוק בכל ההיבטים של הטיפול בעור. במכון ביטוי זיו בניהולה של זיוה וקנין תוכלו להיות בראש שקט שאתם בידיים מיומנות. זיוה עוסקת בתחום מזה שנים רבות והיא גם קוסמטיקאים רפואית.