ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טיפולי אקנה

  גיל ההתבגרות הוא אחד השלבים המאגרים ביותר בחייו של כל מתבגר או מתבגרת. על שלל ההורמונים המתפרצים לצד שינויי הגוף הפיזיים יוצאים על פניהם של המתבגרים היקרים גם פצעי אקנה אשר גורמים להם לחוש מבוכה וביישנות בשל נראותם. טיפול באקנה מקצועיים בידיים מיומנות אשר יודעות כיצד לטפל בעור במצב זה יכול לסייע למתבגרים שלכם לצלוח את התקופה בהצלחה וללא צלקות. זה בדיוק מה שתוכל לעשות עבורכם זיוה וקנין ממכון ביוטי זיו שהיא גם קוסמטיקאית רפואית מומחית בתחום העור.

  האם מומלץ לעבור טיפולי אקנה?

  כל אימא ואבא למתבגר אשר על פניו הופיעו פצעי הבגרות יגידו לו שני דברים מיד: הקפד על ניקיון העור ואל תפוצץ את הפצעים כדי שלא יהיו לך צלקות על העור בעתיד. נכון, מתבגרים אינם מסוגלים לטפל בעור עם פצעי אקנה באופן נכון ועלולים להסב לעצמם נזק נוראי אשר ילווה אותם במשך כל חייהם אם הם יצלקו את עור הפנים שלהם. לעיתים הם אינם מבינים שפצעי הבגרות יעלמו אך הצלקות יישארו עימם לעד. לכן, יש צורך לדעת כיצד לבצע טיפולי אקנה ועל אחת כמה וכמה על ידי קוסמטיקאית בעל רקע רפואי שתוכל להבטיח לכם תוצאות מעולות ללא פגיעה בעור הפנים.

  ללא טיפול נכון באקנה המתבגרים שלכם עלולים לסבול מפיגמנטציה כמו גם מצלקות בעור, בעוד שהטיפול בפצעי הבגרות יסייע להם בחיזוק והעלאת הדימוי והביטחון העצמי שלהם ובנוסף כיום יש מגוון רחב של טיפולים שזמינים עבורם כדי שלא יצטרכו לסבול מהם.

  ממה נגרמים פצעי אקנה?

  פצעי בגרות או אקנה קורים בעור כאשר הנקבובית נחסמת על ידי תאי עור מתים. בשל החסימה, החלב אשר מופרש מבלוטת החלב (שהוא למעשה חומר שומני אשר אחד מתפקידיו הוא לדאוג  ללחות העור)אינו יכול לצאת מהנקבובית כאשר הגוף מפריש את החלב וכך היא הופכת למצע נוח ולבית גידול אידאלי עבור חיידק האקנה שגורם לדלקת בשורש או בזקיק השערה וכך יוצא הפצעון החוצה. בעת טיפול באקנה הקוסמטיקאית תנקה היטב את עור הפנים ותסיר את תאי העור המתים ובכך לא תאפשר את חסימת הנקבוביות ותסייע בהפחתת פצעי האקנה בפנים ואף תסייע בנראות העור.

  טיפול רפואי

  כדי לבצע זאת כראוי יש לפנות לקוסמטיקאית פרה רפואית כמו זיוה וקנין מביוטי זיו המתמחה בטיפולים מסוג זה.