ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הסרת שיער פנים

  הסרת שיער פנים הינה פרוצדורה ייחודית הנעשית לטובת מטופלים הרוצים בה. קיימות מספר שיטות אשר לכל אחת יש יתרונות אחרים.  אנו מתאימים לכל לקוחה את השיטה הנראית לה על פי שיקולים מקצועיים ועל פי הפרוטוקול המתאים. כל טיפול ייעשה בדרך המקצועית ביותר מתוך התחשבות בלקוחה וצרכיה. "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית מספק שירותים גם תחום זה וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  הסרת שיער פנים שיטות

  הסרת שיער פנים ניתן לעשות בשלוש שיטות עיקריות: כך, על ידי מכשירי לייזר, על ידי אפילציה ובאמצעות השעווה הנחשבת למסורתית מכולן.

  1. לייזר – שיטת הלייזר היא אחת המועדפות בגלל שההסרה הינה מושלמת. הקרן הרכה מכוונת לזקיק השערה ומיועדת להרוס אותו. כך הוא חדל מלייצר שיער. השיטה בטוחה מאוד ואיננה מכאיבה הודות לאופי המכשיר ולשיטת פעולתו המתבססת על קירור באמצעות ידית הקרח שלו. היא מתאימה לכל סוגי העור והשיער הקיימים. ניתן לבצע את הפרוצדורה בכל עונות השנה.
  2. אפילציה – אפילציה מטפלת אף היא בזקיק השיער וכאן הטכנולוגיה הקיימת מחממת חימום קצר את הזקיק וגורמת להרס כלי הדם המזינים אותו. הטיפול נעשה באמצעות מכשיר מיוחד אליו מחוברת מחט סטרילית חדשה. היא מתאימה לטיפול באזורים קטנים, באזורים הורמונליים, בשערות בהירות עד לבנות, באזורים עם מספר שערות בודדות ועוד.
  3. שעווה – אחת השיטות הנפוצות אצל נשים וגברים כאחד. קיימים מספר סוגי שעווה המותאמים ללקוח על פי הצורך, אזור הגוף וסוג השיער. ההסרה נעשית באמצעות אל בד חד פעמיות ובתנאים סטריליים. היתרון העיקרי הוא בעלות הנמוכה, יחסית, לשיטות אחרות והעובדה שניתן לעשות את הטיפול גם באזורים רחבים. אין חשש לחתכים, זיהומים וכדומה כפי שניתן לחוות בעת גילוח.

  לייזר בשפם

  "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית ומומלץ לקבל ממנו שירות זה ואחרים נוספים. הוא בעל תשתית מקצועית מעולה הנותנת מענה לכל סוג של טיפול. השירות כולל ייעוץ, מחירים נוחים, ליווי ויחס אישי. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיע מלימודים והשתלמויות וממתן שירות מקיף ללקוחות רבים מהעבר.

  הסרת שיער בלייזר בפנים

  הסרת שיער בלייזר בפנים

  הסרת שיער בלייזר בפנים מיועדת בעיקר לנשים אשר מבקשות להיפטר משערות מיותרות באזורים שונים בפניהן. השיטה הזאת מבוקשת מאוד בגלל יעילותה ומאחר וההסרה היא מושלמת. לצורך הטיפול עושים שימוש במכשיר לייזר ייחודי. התהליך בטוח מאוד ואין בו תופעות לוואי כלשהן. "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב.

  הסרת שיער בלייזר בפנים המלצות

  הסרת שיער בלייזר בפנים נעשה על ידי מומחים לנושא. המכשיר עצמו מיועד לטיפולים מעין אלו ופולט קרן לייזר רכה בעוצמה נמוכה. היא פוגעת בזקיק השיער האחראי על הצמיחה והורסת אותו. הטיפול הוא באמצעות קירור מה שמאפשר לו להיות יעיל מאוד. המכשיר הינו בעל קוטר קטן ומיועד לטיפול באזור הפנים, הצוואר, הסנטר וכדומה. להבדיל, קיימים מכשירים בקוטר רחב יותר שמיועדים לטיפולים באזורי גב, חזה, גפיים ואחרים שהינם בעלי שטח רחב יותר. השיטה הזאת טובה לעור מכל סוג כולל לבעלי עור כהה שהוא מעט יותר בעייתי לטיפולים כאלו. בנוסף, מתאים לשיער צעיר, מבוגר, לפלומות שיער רכות ועוד. הטיפול יהיה יעיל מאוד בכל אחד מהמקרים הללו. כל אזור מקבל הקרנת של  מספר דקות בהתאם לצורך ועד כעשרים דקות. המקום מקורר על ידי המכשיר ולא נוצרת תחושת כאב.

  לייזר בפנים לנשים

  הסרת שיער בלייזר נעשית במספר מפגשים. המטופלת תגיע למכון ותפרט את צרכיה ורצונותיה. היא יכולה לבקש הסרת שיער מלאה או חלקית. ומבוקשה יינתן בהתאם. בסיום המפגש יכולה המטופלת ללכת ולדרכה ולעיסוקיה השונים ללא חשש מאחר ואין תופעות לוואי. בכל מקרה, היא תקבל הנחיות להתנהלות בטווח הזמן הקרוב. כבר לאחר מספר מפגשים היא תראה הידלדלות שיער חלקית.

  הסרת שיער פנים נשים

  "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית הינו בעל מוניטין ומומלץ לקבל בו שירות. הוא ממוקם בבאר שבע וקיימת בו תשתית מקצועית מעולה הכוללת מכשור מגוון ומודרני וצוות מומחים לתחומי טיפול מגוונים. מנהלת המקום הינה בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעם מלימודים, השתלמויות וממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים. היא תשמח להעמיד את כל אלו לטובת כל לקוח נזקק.

  מידע נוסף בנושא

  שירות מקצועי  

  "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית הינו בעל מוניטין בבאר שבע ובסביבותיה ומומלץ לקבל אצלו טיפול. השירות הניתן כולל ייעוץ, מחירים נוחים, יחס איש, ליווי, הדרכה ועוד. מנהלת אותו קוסמטיקאית רפואית בכירה בעלת ידע רב וניסיון עשיר בתחום. הם מגיעים מלימודים והשתלמויות וממתן שירות ללקוחות רבים לאורך השנים. היא תשמח להעמיד את התשתית הקיימת ואת הצוות המיומן לרשות כל לקוח נזקק.

  תהליך וביצוע

  הלקוחה המגיעה אל המכון מוסרת מידע על צרכיה ורצונותיה. האזור שאמור להיות מטופל נבדק והיא מקבלת ייעוץ והסבר לגבי מהות הטיפול. הטיפול עצמו נמשך על פי כמות השערות שיש להוריד, סוג השערות וכדומה. לאחריו יכולה המטופלת ללכת לדרכה ולהתנהל כרגיל מאחר ואין תופעות לוואי לשיטה בטוחה זאת. בכל מקרה, היא תקבל הנחיות לגבי התנהלות לשעות הקרובות. הורדת שיערות מיותרות תשפר מאוד את המראה של כל אחת ותתרום לביטוחן העצמי שלה, ומשום כך, הרצון בטיפול מהסוג הזה קיים אצל רבות.

  אפילציה באר שבע – טיפול מקצועי

  אפילציה באר שבע משרתת נשים רבות המגיעות להסרת שיער. היא מתאימה מאוד לאזורים קטנים בגוף כמו פנים, צוואר סנטר. בנוסף, לאזורים הורמונליים, להורדת שערות בהירות או לבנות, וכן, לאזורים עם שערות בודדות. הטכנולוגיה מותאמת לטיפול בזקיקי השיער שאחראי על צמיחתו. המכשיר מחמם חימום קצר את הזקיק וגורם להרס כלי הדם המגיעים אליו ומזינים אותו. כך, מוסרת השערה בקלות וללא קושי מיוחד. המכשיר מותאם מאוד למשימה זאת ובקצהו קיימת מחט דקה אשר מגיעה אל בסיס הזקיק. המחט הינה סטרילית ומוחלפת לפני כל טיפול באחרת חדשה. העבודה הזאת מחייבת מיומנות רבה בגלל שיש לקרב בצורה עדינה את המחט אל הנקודה הזעירה. היא נעשית על ידי קוסמטיקאית מומחית בתנאים סטריליים מוקפדים.

  אפילציה באר שבע

  אפילציה באר שבע היא פרוצדורה מקובלת להורדת שיער. היא מתאימה מאוד למשימות מוגדרות של הורדת שיער. השיטה בטוחה לשימוש ומתאימה לגברים ולנשים. מטופלות רבות מעדיפות אותה על שיטות אחרות להורדת שיער.  "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית עוסק בנושא וניתן לקבל אצלו מידע רב.

  הסרת שיער בפנים בלייזר המלצות

  "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית הינו בעל תשתית מתאימה לפעילותו ומומלץ לקבל ממנו שירות הכולל ייעוץ, מחירים נוחים, ביצוע מושלם, הנחיות וליווי כללי. מנהלת את המכון קוסמטיקאית רפואית בעלת מוניטין אשר למדה את הנושא במוסדות לימוד מוכרים ואף השתלמה בו רבות. היא שרתה  בעבר לקוחות רבים ותשמח לשרת אחרים נוספים. כל לקוח יזכה ליחס אישי ומסור ממנה ומהצוות המיומן.

  לייזר בפנים המלצות

  מדובר על תהליך הכולל מספר מפגשים שכמותן נקבע על פי הצורך והסיטואציה הקיימת. במפגש הראשון תפרט הלקוחה על צרכיה ורצונותיה. יש הרוצות הסרת שיער מלאה ויש חלקית. בהתאם לכך תתוכנן העבודה. לאחר כל מפגש היא תלך לדרכה ללא חשש מאחר ולא תיווצרנה תופעות לוואי. בכל מקרה יצייד אותה הצוות בהנחיות להתנהלות לאחר הפרוצדורה.

  שיער בפנים לנשים

  הסרת שיער בפנים בלייזר נעשית על ידי מומחים לנושא אשר עברו הכשרה מתאימה. המכשיר עצמו הוא קטן קוטר ומיועד לטיפולים בפנים, בצוואר, בסנטר ובאזורים אחרים בעלי שטח קטן. המכשיר פולט קרן רכה ובעלת פולסים עדינים אשר עוצמתם נמוכה ומותאמת. הקרניים פוגעות בזקיק השערה האחראית על הגידול והורסת אותה. התהליך מלווה בקירור המקום, ומשום כך, אינו כרוך בכאבים. כפועל יוצא, אין גם צורך באלחוש המקום. כל אזור מקבל הקרנה של מספר דקות בודדות ועד למקסימום עשרים בכללי. השיטה מתאימה לכל סוגי העור ולכל הצבעים כולל גווני כהים הנחשבים למעט בעייתיים בטיפולים מעין אלו. היא מתאימה לשיער צעיר או מבוגר גם יחד, וכן, לפלומות שיער שניתן למצוא באיברים נשיים רבים. הרצון להורדת שיער הינו רב אצל נשים הרוצות לשפר את מראה פניהן ולהוסיף לביטחון עצמי שלהן.

  הסרת שיער בפנים בלייזר

  הסרת שיער בפנים בלייזר מתבצעת עבור נשים אשר מעדיפות שיטה זאת על אחרות קיימות. היתרון בשיטה הוא ביעילות ובעובדה שההסרה נותנת תוצאה מושלמת. היא בטוחה ואין בה תופעות לוואי. עושים אותה במספר מפגשים וכבר לאחר הראשונים רואים תוצאות טובות. "ביוטי זיו" – מכון לקוסמטיקה רפואית פעיל בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.