ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הייתרונות המרכזיים של הסרת שיער בלייזר בפנים

  עור הפנים שלנו הוא עדים במיוחד, ולכן מצריך טיפול נכון שאינו אגרסיבי ולא יפגע או יגרום לו לנזקים. אם אתם חושבים על הסרת שיער עם לייזר בפנים כדאי שתעשו זאת במכון קוסמטי מקצועי אשר יוכל לתת מענה מקצועי לצורך זה מבלי לפגוע בעורכם. במכון ביוטי זיו של זיוה וקנין תמצאו את הטיפול הזה ועוד טיפולים רבים והכול תחת ידיה המקצועיות והמיומנות של זיוה וצוות המכון.

  למה כדאי לבצע הסרת שיער בלייזר בפנים?

  יש מספר סיבות שבגינן מומלץ לבצע הסרת שיער בלייזר בפנים. הסיבה הראשונה כדי להעניק לפנים מראה אסתטי ויפה. פנים חלקות משיער הן פנים יפות ומטופחות בפרט אם מדובר בעור הפנים של נשים. הסיבה השנייה היא העלאת הבטחון העצמי כמו גם הדימוי העצמי, נשים אשר סובלות משיער בפנים עלולות לחוש מבוכה, בושה ואי נעימות עקב כך. פתרון מצוין להסרתו הוא הטיפול בלייזר שהוא יחסית אינו כואב ואף יכול להיות לא כואב כלל אם משתמשים בטכנולוגיית MP4. הסיבה השלישית היא שהסרת השיער עם לייזר מבטיח לכם שקט לאורך זמן, בניגוד לטיפולי שעווה שבהם השערה ממשיכה לצמוח ויש צורך לחזור על הפעולה שוב ושוב, הטיפול בלייזר מטפל בזקיק השערה ולמעשה יוצר מצב שבו השערה אינה גודלת יותר לאחר מספר טיפולים ומחזורי החיים של השערה.

  הסרת שיער גם לגברים

  חשוב להבין שכיום הסרת שיער עם לייזר בפנים אינה מיועדת לנשים בלבד אלא פונה גם אל קהל הגברים. בעוד שגברים אומנם לא ייטו להוריד את הזקן או השפם שלהם, ייתכן כי ירצו לעבור טיפולים אלו בגבות ולסדר אותן לצמיתות. כך גם לגבי אזורים נוספים שאולי יש בהם צמיחת יתר כמו שיער שצומח על האף או על האוזניים. כיום גם גברים יכולים לשמור על פנים אסתטיות, חלקות ויפות.

  שמירה על העור שלכם

  בעוד שהשוק מוצף במכוני קוסמטיקה רבים, חשוב לדעת כיצד לבחור את המכון הנכון. נקודה למחשבה שכדאי לתת עליה את הדעת היא איזה סוג של קוסמטיקאית מבצעת את הטיפולים הללו משום שמדובר בעור הפנים שלכם. זיוה וקנין ממכון ביוטי זיו היא קוסמטיקאית פרה-רפואית המתמחה בכל הנוגע לטיפולים שונים בעור ויש לה את הידע והמקצועיות שרכשה בשלושים השנים האחרונות להבטיח לכם את התוצאות המושלמות תוך שמירה והגנה על עורכם.